Emekliye Ödenecek Promosyonlar Zamlandı! Bankanın Son Kampanyası Çok Konuşulacak!

Emekli vatandaşlar, yüksek promosyon ödemeleriyle birlikte 7000 TL'ye kadar ödeme alma hakkına sahip. Üstelik otomatik fatura talimatı ile alışveriş şartını karşılamaları durumunda çok daha fazlasını alabilecek.

Emekliye Ödenecek Promosyonlar Zamlandı! Bankanın Son Kampanyası Çok Konuşulacak!

Emekliye sağlanan destekler arasında neler bulunuyor? 7000 TL'lik emekli promosyon ödemesi veren bankanın ismi merak edildi. İşte güncel detaylar ve nasıl promosyon alınır sorusunun yanıtı...

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emekli maaşınızı Akbank’a taşıyarak ve 3 sene boyunca maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 7.000 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanabilirsiniz.

Milyonlarca emeklinin araştırdığı banka promosyonlarında Akbank'ın teklifi belli oldu. Ekonomik kriz ve yüksek enflasyon nedeniyle geçinmekte zorlanan emekliler bankaların verdiği promosyonları araştırıyor.

Emekliye verilen maaş promosyonundaki yarışı başlatan Akbank, emekliyi aralık ayında da memnun edecek.

TARİHLER BELLİ OLDU

SSK, Bağ-Kur veya Emekli Sandığı emekli maaşınızı Akbank’a taşıyarak ve 3 yıl boyunca maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 7.000 TL’ye varan promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz.

Üstelik, Şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarınızı kolayca Akbank’a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.

MAAŞ NASIL TAŞINIR?

Sadece T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle birlikte size en yakın Akbank Şubesine giderek emekli maaşınızı hemen Akbank'a taşıyabilirsiniz. PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifrenizle ya da Akbank İnternet'teki e-devlet yönlendirmesi aracılığıyla www.turkiye.gov.tr adresine girerek, banka değişikliği işleminizi yapabilirsiniz.

Akbank müşterisi olup SGK emekli maaşınızı farklı bir bankadan alıyorsanız ve maaşınızda promosyon ve kredi blokesi bulunmuyor ise Şubeye gitmenize gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile emekli maaşını Akbank'a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.