Son Dakika: 70 Yaşındaki Usta Oyuncunun Ölüm Haberi Duyuruldu!

70 yaşında demans tedavisi görmekte olan usta oyuncu Pakize Suda'nın ölüm haberi duyuruldu. Açıklama, Suda'nın yeğeninden geldi. Cenazesinin nereye defnedileceği bilgisi ise en yakın zamanda iletilecek.

Son Dakika: 70 Yaşındaki Usta Oyuncunun Ölüm Haberi Duyuruldu!

Milyonların severek izlediği ünlü oyuncu Pakize Suda'nın ölüm haberi geldi. Usta oyuncunun hayatını kaybettiği bilgisini yeğeni Dilara Elagözlü paylaştı.

Pakize Suda, demans hastasıydı. Hastalığı ile mücadele ederken yaşamını yitirdi. Oyuncunun cenazesiyle ilgili bilgiler en kısa sürede paylaşılacak. 70 yaşında hayatını kaybetti.

Bir süredir demans hastalığıyla mücadele eden Pakize Suda'dan acı haber geldi. Suda'nın beyninde pıhtı atması sonucu 70 yaşında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Acı haberi Pakize Suda'nın yeğeni Dilara Elagözlü, duyurdu. Elagözlü, yaptığı açıklamada, "Bir süredir rahatsız olan ve tedavi görmekte olan sevgili teyzemiz Pakize Suda, beynine pıhtı atması sonucu bu sabah yaşamını yitirmiştir. Çok üzgünüz. Sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Cenaze bilgilerini daha sonra paylaşacağım" ifadelerine yer verdi.

jmj.jpg