PTT Kredi Notu Yüksek Olanlara Kredi Desteği Sağlıyor! Hemen Başvuranlara 28 bin TL Kredi!

PTT'nin kredi notu yüksek olanlar için yaptığı kampanya dikkat çekti. Eğer ihtiyacınız doğrultusunda kredi kullanmayı planlıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. PTT'nin anlaşmalı olduğu bankaların listesi de paylaşıldı.

PTT Kredi Notu Yüksek Olanlara Kredi Desteği Sağlıyor! Hemen Başvuranlara 28 bin TL Kredi!

Bankadan gelen haberle birlikte uygun faiz oranlı kredi verileceği vurgulandı. Kredi notu uygun olanlara özel 30 bin TL'lik kredi için çalışmalara başlandı.

Devlet bankalarının başlattığı kredi kampanyalarına vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi. Vatandaşlar için bu kampanyalarda ki ayırt edici özellik ödeme şartları; taksitler, faizler, ödenecek paranın miktarı… Bu kampanyaların arasına PTT bir yenisini daha ekledi! PTT 30 bin TL ihtiyaç kredisi dağıtacak!

Nakit ihtiyaçlarınız için, %4,19’dan başlayan faizlerle 36 ay vade ve 30.000 TL ye kadar size en yakın PTT iş yerlerine giderek bilgi ve belgelerinizi iletip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

PTT Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

İhtiyaç kredisi başvurusu ve kullanımları direkt olarak yapılamaz ancak PTT ile anlaşması bulunan bankalar, PTT müşterilerine bu konuda yardımda bulunacaklar. Müşteriler, kredilerini PTT aracılığı ile bu bankalardan kullanacak ancak kredi taksit ödemeleri PTT tarafına yapılacak. PTT müşterileri, normal vatandaşlardan daha uygun seçeneklere kredi kullanabilecekler. Krediyi kullanmak için müşteri olmaya gerek yok. Başvurular PTT’ye yapılacak olup kredi kullanımına engel olacak bir durumu olmaması gerekmektedir.

PTT İle Anlaşmalı Bankalar ve Kredi Kullanım Limitleri Nelerdir?

PTT tarafından, anlaşmalı bankalar aracılığıyla kullanılan kredilerin miktarları bankadan bankaya değişmektedir. Kredi kullanılabilecek PTT anlaşmalı bankalar arasında;

  • Akbank
  • TEB
  • Vakıfbank
  • ING
  • Burgan Bank
  • Denizbank’tır.