Faizsiz kredi arayanlara Akbank'tan müjde! Başvuran herkese 10.000 TL ödeniyor

Acil nakit ihtiyacı olanlar buraya... Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre 10.000 TL faizsiz kredi fırsatı vatandaşlara sunulmaya başlandı. Peki ya başvuru şartları neler? Nasıl başvuru yapılır?

Faizsiz kredi arayanlara Akbank'tan müjde! Başvuran herkese 10.000 TL ödeniyor

Akbank acil nakit ihtiyacı olan vatandaşları sevindirecek bir haber ile karşımıza çıktı. Bankadan gelen açıklamaya göre faizsiz 10000 TL kredi fırsatı sunulmaya başlandı.

Artan fiyatlar vatandaşları mutsuz ederken hayat pahalılığı ile mücadele etmek için bankaların yolu tutuluyor. 2022 yılında görülen enflasyon artışı pek çok ürünün zamlanmasına neden oldu. Maaşlara yapılan zamlar enflasyon karşısında erirken vatandaşlarda çözümü bankalardan nakit çekmek de buldu. Alım gücü gitgide düşerken bankalarda vatandaşların ihtiyacını karşılamak için yeni kampanyalar açıklamaya devam ediyorum. Akbank herkesin yüzünü güldüren o açıklamayı yaptı. Ekonomik sıkıntı çeken birçok müşteri Akbank kampanyasından yararlanabilecek. Yapılan açıklama doğrultusunda Akbank müşterileri faizsiz nakit avans çekebiliyor. İşte Akbank faizsiz kredi imkanları…

akbank2.jpg

AKBANK FAİZSİZ NAKİT AVANS NASIL ALINIR?

Akbank yeni kampanyasıyla müşterilerin ihtiyaçlarını ön planda tutuyor. Potansiyel müşteriler için geçerli olan nakit avans ile 10 bin TL'ye kadar sıfır faiz kredi imkanı sunuluyor. 6 ay vade seçeneği ile nakit desteği veren Akbank kampanya detaylarını paylaştı. Son başvuru tarihinin 30 Kasım 2022 olduğunu ifade eden Akbank, faizsiz kredi imkanından da vatandaşların yararlanmasını istiyor.

Faizsiz taksitli nakit avans kampanyasında yararlanmak için potansiyel müşteri olmanız gerekiyor. Bununla birlikte 30 Kasım 2022 tarihine kadar Akbank mobil uygulama üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.15 Aralık 2022 tarihine kadar da Axess veya Wings kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Başvurunun ardından belirlenen tarihe kadar bankalardan olumlu yanıtın gelmesi gerekiyor. 15 Aralık 2022 tarihine kadar kartı onay alan müşteriler ise 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan başvurudan yararlanabilmektedir.